Newsy

Zaproszenie. Noc Nikodema

Wpisany przez Natalia Janowiec

Cały dzień jesteś w pracy, na uczelni, zabiegany załatwianiem różnych spraw… Nie chcesz, by cię inni widzieli… Zostaje ci noc… Bo może szukasz odpowiedzi na pytania jak dalej żyć? Czy twoje życie ma sens? Co to znaczy być człowiekiem i chrześcijaninem szczęśliwym? Co to znaczy naprawdę kochać?

Bóg zaprasza Cię na NOC NIKODEMA. Przez cały Wielki Post w każdy czwartek w kościele św. Józefa w Rzeszowie (Staromieście) czeka na Ciebie Pan Jezus. Możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu, która trwać będzie do godz. 24.00.

W NOCY NIKODEMA ważne są tylko dwie osoby: Jezus i Ty. Kapłani pełnić będą dyżury w zabudowanych konfesjonałach, w których będzie można się wyspowiadać lub tylko swobodnie porozmawiać na zaproponowane tematy. Zapraszamy w czwartki Wielkiego Postu (27.02, 5.03, 12.03, 19.03, 26.03, 2.04) między godziną 20.00, a 24.00.

Zapraszamy nie tylko parafian, ale i mieszkańców Rzeszowa i okolic do wzięcia udziału w NOCY NIKODEMA i skorzystania z możliwości adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy i ciemności świątyni oraz porozmawiania z kapłanem. Będzie to nocne spotkanie z DROGĄ, PRAWDĄ, ŻYCIEM i MIŁOŚCIĄ. Możliwość rozmowy, zadawania indywidualnie osobistych pytań…

Pytania stawiane nocą. To jest dla CIEBIE TA NOC, która dla Nikodema stała się ŚWIATŁEM na jego życie, a Ty możesz narodzić się na nowo… Jest to propozycja w zamęcie obecnego czasu dla wszystkich wierzących i niewierzących, szczęśliwych i nieszczęśliwych, poszukujących, zagubionych, wątpiących, poranionych osobistym grzechem lub ludzką niegodziwością…