Terminy Sakramentu Bierzmowania w 2014 r

bierzmowanie - logo

1.
Biecki

a. Biecz Kolegiata, 6 V, Bp Ord
b. Kryg, 7 V, 17.00, Bp E

2.
Boguchwalski

a. Zgłobień, 10 IV, 17.00, Bp E
b. Boguchwała, 05 IV, 9.00, Bp E

3.
Brzostecki

a. Dąbrówka Gamrat, 113, 10 V, 18.00, Bp E
b. Gogołów, 106, 22 V, Bp Ord
c. Lublica, 85, 10 V, 16.00, Bp E

4.
Czudecki

a. Czudec, 20 V, 18.00, Bp Kazimierz
b. Lutcza, 19 V, 18.00, Bp Kazimierz

5.
Dębowiecki

a. Załęże, 100, 14 V, 17.00, Bp E
b. Osobnica, 139, 12 IV, Bp Ord

6.
Frysztacki

a. Frysztak, 26 V, Bp Ord
b. Wiśniowa, 14 V, Bp Kazimierz

7.
Głogowski

a. Głogów Fara, 158, 2. III, Bp Ord
b. Rudna Wielka, 128, 1 III, Bp Kazimierz

8.
Gorlicki – wizytacja

9.
Jasielski Wsch. wizytacja

10.
Jasielski Zach. Wizytacja

11.
Kolbuszowski Wschodni

a. Cmolas, 84, 12 V, Bp Kazimierz
b. Kolbuszowa Kolegiata, 137, 13 V, Bp Ord

12.
Kolbuszowski Zachodni

Kolbuszowa św. Brata Alberta, 183, 29 V, Bp Ord

13.
Nowożmigrodzki

a. Nowy Żmigród, 88, 28 V, Bp Ord
b. Kąty, 77, 20 V, 17.00, Bp E

14.
Ropczycki

a. Ropczyce Fara, 100, 7 V, Bp Kazimierz
b. Ropczyce św. Barbary, 80, 10 IV, Bp Ord

15.
Rzeszowski Fara

a. Rzeszów Bożego Ciała, 8 V, Bp Ord
b. Rzeszów Fara, 9 V, 19.00, Bp Ord
c. Rzeszów Chrystusa Króla, 8 V, Bp Kazimierz
d. Rzeszów OO Bernardyni, V, Bp Kazimierz
e .Rzeszów Podwyższenia Krzyża, 10 V, Bp Kazimierz
f. Rzeszów Świętego Krzyża, 10 V, Bp Ord
g. Rzeszów MB Różańcowej, 19 III, Bp Rojek

16.
Rzeszowski Katedra

a. Katedra, 120, 5 IV, 18.00, Bp E
b. św. Michała, 110, 29 III, 17.00, Bp Ord
c. Rzeszów Biała, 100, 27 III, 18.00, Bp Kazimierz

17.
Rzeszowski Południowy

a. MB Saletyńskiej, 28 V, 17.00, Bp E
b. św. Judy Tadeusza, 12 VI, Bp Ord
c. św. Rodziny, 21 V, 18.00, Bp E

18.
Rzeszowski Północny

a. Łąka, 6 V, 18.00, Bp Kazimierz
b. Rzeszów św. Józefa, 7 V, 18.00, Bp Ord
c. Wólka Podleśna, 8 V, 18.00, Bp E

19.
Rzeszowski Wschodni

a. Św. J.S. Pelczara, 192, 22 III, Bp Ord
b. Malawa, 22 IV, Bp Jamrozek
c. Rzeszów św. Rocha, 84, 1 IV, Bp Kazimierz

20.
Rzeszowski Zachodni wizytacja

21.
Sędziszowski

a. Kamionka, 70, 22 V, 18.00, Bp E
b. Olchowa, 86, 24 V, 18.00, Bp E
c. Sędziszów Miłosierdzia Bożego, 130, 21 VI, Bp Ord
d. Zagorzyce Górne, 75, 27 V, 18.00, Bp E

22.
Sokołowski

a. Górno, 130, 4 VI, 18.00, Bp E
b. Nienadówka, 143, 5 VI, 18.00, Bp E
c. Sokołów Młp., 108, 17 VI, Bp Ord

23.
Strzyżowski

a. Strzyżów Fara, 12 V, Bp Ord
b. Wysoka Strzyżowska, 15 V, 18.00, Bp E
c. Godowa, 14 V, Bp Ord

24.
Tyczyński

a. Chmielnik, 67, 3 IV, Bp Ord
b. Lubenia, 83, 9 IV, Bp Kazimierz
c. Tyczyn, 181, 8 IV, Bp Ord

25.
Wielopolski

a. Niedźwiada, 74, 1 IV, 17.00, Bp E
b. Glinik, 113, 2 IV, 17.00, Bp E