ADORACJE NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU - teksty

DEKANAT CZUDEC
12.01 – Babica
13.01 – Baryczka
14.01 – Blizianka
15.01 – Czudec
16.01 – Gwoźnica Górna
17.01 – Jawornik
18.01 – Lutcza
19.01 – Niebylec
21.01 – Nowa Wieś Czudecka
22.01 – Połomia
23.01 – Pstrągowa
24.01 – Wyżne

DEKANAT DĘBOWIEC
25.01 – Cieklin
26.01 – Dębowiec – parafia
28.01 – Folusz
29.01 – Harklowa
30.01 – Osiek Jasielski
31.01 – Osobnica
01.02 – Załęże k. Jasła
02.02 – Zawadka Osiecka

DEKANAT FRYSZTAK
04.02 – Frysztak
05.02 – Lubla
06.02 – Łączki Jagiellońskie
07.02 – Łęki Strzyżowskie
08.02 – Niewodna
09.02 – Przybówka
11.02 – Pstrągówka
12.02 – Stępina
13.02 – Ustrobna
14.02 – Wiśniowa

DEKANAT GŁOGÓW MAŁOPOLSKI
15.02 - Budy Głogowskie
16.02 – Głogów – Niwa
18.02 – Głogów Małopolski
19.02 – Przewrotne
20.02 – Rogoźnica
21.02 –Rudna Wielka
22.02 – Styków
23.02 – Widełka
25.02 –Wysoka Głogowska
27.02 – Zaczernie

DEKANAT GORLICE
28.02 – Gładyszów
01.03 – Gorlice – Glinik Mariampolski
02.03 – Gorlice – Narodzenia NMP
04.03 – Gorlice – św. Andrzeja Boboli
05.03 – Gorlice – św. Jadwigi
06.03 – Kobylanka
07.03 – Małastów
08.03 – Męcina Wielka
09.03 – Ropica Polska
11.03 – Sękowa
12.03 – Smerekowiec

DEKANAT JASŁO WSCHÓD
14.03 - Czeluśnica
15.03 – Glinik Polski
16.03 – Jasło – Chrystusa Króla
18.03 – Jasło – Dobrego Pasterza
19.03 – Jasło – Matki Bożej Częstochowskiej
20.03 – Jasło św. Antoniego Padewskiego
21.03 – Jasło św. Stanisława
22.03 – Jasło – Wniebowzięcia NMP
23.03 – Jaszczew
25.03 – Szebnie
26.03 – Tarnowiec
27.03 – Warzyce

DEKANAT JASŁO ZACHÓD
23.03 – Bączal Dolny
24.03. – Jabłonica
25.03 – Jasło – MB Królowej Świata
26.03 – Jasło – Miłosierdzia Bożego
28.03 – Jasło – NSPJ i Niep. Serca NMP
29.03 – Lisów
30.03 – Skołyszyn
31.03 – Sławęcin
1.04 – Święcany
2.04 – Trzcinica

DEKANAT KOLBUSZOWA
4.04 – Cmolas
5.04 – Domatków
6.04. – Kolbuszowa – Kolegiata
7.04 – Kolbuszowa – św. Brata Alberta
8.04 – Kolbuszowa Górna
9.04 – Kosowy
11.04 – Kupno
12.04 – Niwiska
13.04 – Ostrowy Tuszowskie
14.04 – Poręby Dymarskie
15.04 – Przedbórz
16.04 – Trzęsówka
18.04 – Werynia
19.04 – Zarębki

DEKANAT NOWY ŻMIGRÓD
20.04 –Desznica
26.04 – Faliszówka
27.04 – Głojsce
28.04 – Kąty
29.04 – Krempna
30.04 – Łężyny
2.05 – Nienaszów
4.05 – Nowy Żmigród
5.05 – Polany
6.05 – Samoklęski
7.05 – Skalnik
9.05 – Stary Żmigród

DEKANAT ROPCZYCE
10.05 – Ropczyce – Przemienienia Pańskiego
11.05 – Ropczyce – św. Anny
12.05 – Ropczyce – św. Barbary
13.05 – Ropczyce – św. Michała Archanioła
14.05 – Ropczyce – św. Urszuli Ledóchowskiej
16.05 – Ropczyce – św. Rodziny

DEKANAT RZESZÓW – FARA
17.05 – Miłocin
18.05 – Rzeszów – Bożego Ciała
19.05 – Rzeszów – Chrystusa Króla
20.05 – Rzeszów – Fara
21.05 – Rzeszów – MB Różańcowej
23.05 – Rzeszów – Podwyższenia Krzyża Świętego
24.05 – Rzeszów Św. Krzyża
25.05 – Rzeszów – Świętej Trójcy
26.05 – Rzeszów – oo. Bernardyni

DEKANAT RZESZÓW – KATEDRA
27.05 – Rzeszów – Miłosierdzia Bożego (Biała)
28.05 – Matysówka
30.05 – Rzeszów – MB Częstochowskiej
31.05 – Rzeszów – Katedra
1.06 – Rzeszów – Opatrzności Bożej
2.06 – Rzeszów – św. Jadwigi
3.06 – Rzeszów – św. Michała
4.06 – Rzeszów – Zalesie

DEKANAT RZESZÓW – POŁUDNIE
6.06 – Rzeszów – bł. Karoliny
7.06 – Rzeszów – MB Królowej Polski
8.06 – Rzeszów – MB Saletyńskiej
10.06 – Rzeszów – Narodzenia NMP
11.06 – Rzeszów – św. Jacka
12.06 – Rzeszów – św. Judy Tadeusza
14. 06 – Rzeszów – Świętej Rodziny

DEKANAT RZESZÓW – PÓŁNOC
15.06 – Jasionka
16.06 – Łąka
17.06 – Łukawiec– Miłosierdzia Bożego
18.06 – Łukawiec – św. Piotra i Pawła
20.06 – Nowa Wieś Zaczerska
21.06 – Rzeszów – Staromieście
22.06 – Stobierna
24.06 – Terliczka
25.06 – Trzebownisko
27.06 – Wólka Podleśna

DEKANAT RZESZÓW – WSCHÓD
28.06 – Krasne
26.06 – Malawa
30.06 – Palikówka
1.07 – Rzeszów – Załęże
2.07 – Rzeszów – św. Józefa Sebastiana Pelczara
4.07 – Rzeszów – św. Józefa Kalasancjusza
5.07 – Rzeszów – św. Rocha
6.07 – Strażów

DEKANAT RZESZÓW – ZACHÓD
7.07 – Będziemyśl
8.07 – Błędowa Zgłobieńska
9.07 – Bratkowice
11.07 – Bzianka
12.07 – Dąbrowa
13.07 – Klęczany
14.07 – Mrowla
15.07 – Rzeszów – św. Mikołaja
16.07 – Świlcza
18.07 – Trzciana

DEKANAT SĘDZISZÓW MŁP.
19.07 – Borek Wielki
20.07 – Bystrzyca
21.07 – Czarna Sędziszowska
22.07 – Góra Ropczycka
23.07 – Kamionka
25.07 – Kawęczyn
26.07 – Nockowa
27.07 – Olchowa
28.07 – Sędziszów Młp. – Fara
29.07 – Sędziszów Młp. – Miłosierdzia Bożego
30.07 – Zagorzyce Górne
1.08 – Zagorzyce Dolne

DEKANAT SOKOŁÓW MŁP.
2.08 – Górno
3.08 – Kamień
4.08 – Krzywa Wieś
5.08 – Podlesie
6.08 – Łowisko
8.08 – Mazury
9.08 – Medynia Głogowska
10.08 – Nienadówka
11.08 – Sokołów Młp.
12.08 – Trzeboś
13.08 – Trzebuska
16.08 – Wólka Niedźwiedzka

DEKANAT STRZYŻÓW
17.08 – Dobrzechów
18.08 – Glinik Zaborowski
19.08 – Godowa
20.08 – Grodzisko Strzyżowskie
22.08 – Krasna
23.08 – Strzyżów – Kolegiata
24.08 – Strzyżów – św. Józefa Sebastiana Pelczara
25.08 – Wysoka Strzyżowska
26.08 – Zaborów
27.08 – Żarnowa
29.08 – Żyznów

DEKANAT TYCZYN
30.08. – Błędowa Tyczyńska
31.08 – Rzeszów – MB Śnieżnej (Budziwój)
1.09 – Chmielnik
2.09 – Hermanowa
3.09 – Kielnarowa
5.09 – Lubenia
6.09 – Siedliska
7.09 – Straszydle
8.09 – Tyczyn
9.09 – Wola Rafałowska
10.09 – Zabratówka

DEKANAT WIELOPOLE SKRZYŃSKIE
12.09 – Brzeziny
13.09 – Glinik
14.09 – Łączki Kucharskie
15.09 – Mała
16.09 – Nawsie
17.09 – Niedźwiada
19.09 – Szufnarowa
20.09 – Wielopole Skrzyńskie

DOMY ZAKONNE
21.09 – Siostry Karmelitanki Bose (Rzeszów)
22.09 – Siostry Wizytki (Jasło)
23.09 – Siostry Serafitki (Rzeszów – Katedra)
24.09 – Siostry Prezentki (Rzeszów)
26.09 – Siostry Szarytki (Jasło i Kąty)
27.09 – Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi (Rzeszów, ul. Jastrzębia)
28.09 – Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi (Rzeszów – Budziwój)
29.09 – Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi (Krasne)
30.09 – Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi (Rzeszów – Dom Księży Seniorów)
1.10 – Siostry Franciszkanki Rodziny Maryi (Rzeszów – Seminarium)
3.10 – Siostry Sercanki (Frysztak)
4.10 – Siostry Sercanki (Rzeszów – Dom Prowincjalny)
5.10 – Siostry Sercanki (Biecz)
6.10 – Siostry Nazaretanki (Rzeszów)
7.10 – Siostry Nazaretanki (Kołaczyce)
8.10 – Siostry Saletynki (Rzeszów)
10.10 – Siostry Służebniczki BDNP Dębickie (Szebnie)
11.10 – Siostry Służebniczki BDNP Dębickie (Sędziszów)
12.10 – Siostry Służebniczki BDNP Dębickie (Ropczyce)
13.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Gorlice – św. Jadwigi)
14.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Jasionka)
15.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Rzeszów – św. Rocha - Słocina)
17.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Rzeszów – św. Michała)
18.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Rzeszów, ul. Dębicka)
19.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Rzeszów, ul. Staromiejska)
20.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Kolbuszowa)
21.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Sokołów Młp.)
22.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Nienadówka)
24.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Medynia Glogowska)
25.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Cmolas)
26.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Gorlice - Glinik)
27.10 – Siostry Służebniczki NMP Starowiejskie (Rudna Wielka)
28.10 – Siostry Dominikanki (Tyczyn)
29.10 – Siostry Dominikanki (Rzeszów)
31.10 – Siostry Dominikanki (Lipinki)
3.11 – Siostry Dominikanki (Zaczernie)
4.11 – Siostry Felicjanki (Rzeszów – Katedra)
5.11 – Siostry Felicjanki (Gorlice)
7.11 – Siostry Felicjanki (Chmielnik)
8.11 – Siostry Felicjanki (Rzeszów – Fara)
9.11 – Siostry Felicjanki (Boguchwała)
10.11 – Siostry Felicjanki (Głogów Młp.)
11.11 – Siostry Pijarki (Rzeszów)
12.11 – Siostry Michalitki (Jasło)
14.11 – Siostry Michalitki (Głogów Młp.)
15.11 – Siostry Michalitki (Wysoka Strzyżowska)
16.11 – Siostry Michalitki (Wielopole Skrzyńskie)
17.11 – Siostry Michalitki (Widełka)
18.11 – Siostry Franciszkanki od Miłości (Klęczany)
19.11 – Siostry Szkolne de Notre Dame (Kupno)
21.11 – Siostry Św. Franciszka Salezego (Brzostek)
22.11 – Siostry Opatrzności Bożej (Łąka)
23.11 – Siostry Serafitki (Bieździedza)
24.11 – Siostry Serafitki (Niechobrz)
25.11 – Siostry Serafitki (Strzyżów)
26.11 – Siostry Sługi Jezusa (Rzeszów)

DEKANAT BIECZ:
29.11 – Biecz – Kolegiata
30.11 – Biecz – św. Anny
1.12 – Binarowa
2.12 – Klęczany k. Biecza
3.12 – Kryg
4.12 – Libusza
6.12 – Lipinki
7.12 – Pagorzyna
9.12 – Rożnowice
10.12 – Wójtowa

DEKANAT BOGUCHWAŁA
11.12 – Boguchwała
13.12 – Lutoryż
14.12 – Mogielnica
15.12 – Niechobrz
16.12 – Rzeszów – Zwięczyca
17.12 – Wola Zgłobieńska
18.12 – Zabierzów
20.12 – Zgłobień

DEKANAT BRZOSTEK
21.12 – Bieździedza
22.12 – Błażkowa
23.12 – Brzostek
27.12 – Brzyska
28.12 – Dąbrówka – Gamrat
29.12 – Gogołów
30.12 – Januszkowice
31.12 – Kołaczyce
3.01 – Lublica
4.01 – Sieklówka
5.01 – Sowina

ZałącznikWielkość
Adoracje_2009.doc471.5 KB
Adoracje_2010.pdf221.69 KB
Adoracje_2011.pdf344.32 KB