Wydarzenia for Sierpień 2018

Wydarzenie Views Navigation

Wydarzenia Search

Calendar of Wydarzenia

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota

27. Festiwal „Wieczory muzyki organowej i kameralnej w katedrze i kościołach Rzeszowa”

Rekolekcje kapłańskie w WSD w Rzeszowie

Dożynki diecezjalne w Parku Papieskim przy katedrze

Kongregacja katechetyczna dla księży w Rzeszowie

Kongregacja katechetyczna dla sióstr zakonnych i katechetów świeckich

Kongregacja katechetyczna dla księży w Jaśle

„Zdani na łaskę” – Diecezjalne Dni Młodych

+ Export Events