Nadchodzące Wydarzenia

Listopad 2019

Spotkanie Rady Duszpasterskiej

23 listopada , g. 10:00 - 13:00

W sobotę, 23 listopada 2019 r. o godz.10:00 w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym w Rzeszowie, odbędzie się spotkanie Rady Duszpasterskiej.

Rekolekcje dla księży w Myczkowcach

24 listopada - 27 listopada

Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny Caritas w Myczkowcach zaprasza na rekolekcje kapłańskie. Rekolekcje odbędą się od 24 do 27 listopada tj. od niedzieli Chrystusa Króla do środy włącznie. Rekolekcje poprowadzi ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz TChr. Zgłoszenia są przyjmowane w Ośrodku w Myczkowcach: tel. 13 461 83 70, 605 106 755 lub przez e-mail: myczkowce@myczkowce.org.pl

Dowiedz się więcej »

Niedziela formacyjna dla pracowników służby zdrowia

24 listopada , g. 10:30 - 13:00

Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza do kaplicy Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie – 24 listopada 2019 r., na Mszę św., na godz. 10.30. W tym dniu odbędzie się tzw. niedziela formacyjna dla pracowników służby zdrowia. W sposób szczególny będzie to okazja do modlitwy w intencji zmarłych pracowników służby zdrowia. Księży kapelanów spoza Rzeszowa, prosimy o zorganizowanie w kaplicach szpitalnych podobnej formy modlitwy za zmarłych.

Adwentowy dzień skupienia dla księży w Sędziszowie Młp. i Dębowcu

30 listopada , g. 10:00 - 17:00

30 listopada 2019 r. od godz. 10.00 w kościele Miłosierdzia Bożego w Sędziszowie Młp. i od godz. 14.00 w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu odbędzie się adwentowy dzień skupienia dla księży.

Grudzień 2019

„Wielka tajemnica wiary”. Pierwszy rok trzyletniego programu duszpasterskiego pt. „Eucharystia daje życie”

1 grudnia

1 grudnia 2019 r., w 1. Niedzielę Adwentu, Kościół w Polsce rozpoczyna realizację trzyletniego programu duszpasterskiego, który będzie realizowany pod hasłem „Eucharystia daje życie”. Program będzie koncentrował się na Eucharystii, jako tajemnicy wyznawanej, Eucharystii jako tajemnicy celebrowanej i Eucharystii jako tajemnicy posłania i chrześcijańskiego świadectwa. Pierwszy rok programu realizowany będzie pod hasłem „Wielka tajemnica wiary”. Hasło drugiego roku pracy brzmieć będzie „Zgromadzeni na świętej wieczerzy”, a trzeciego roku – „Posłani w pokoju Chrystusa”.

Dowiedz się więcej »

Adwentowy dzień skupienia dla księży w Rzeszowie

2 grudnia , g. 15:00 - 21:00

2 grudnia 2019 r. o godz. 15.00 i 19.00 w Domu Diecezjalnym Tabor w Rzeszowie odbędzie się adwentowy dzień skupienia dla księży.

+ Export Events