Nadchodzące Wydarzenia

Luty 2020

Męski Różaniec ulicami Rzeszowa

1 lutego , g. 16:15 - 19:00

1 lutego 2020 r., w pierwszą sobotę miesiąca, odbędzie się Męski Różaniec ulicami Rzeszowa. Początek o godz. 16.15 w kościele św. Krzyża przy ul. 3 Maja w Rzeszowie. Zakończenie w kościele św. Rocha przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie.

Dowiedz się więcej »

Święto Ofiarowania Pańskiego. Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.

2 lutego

2 lutego 2020 r., w Święto Ofiarowania Pańskiego, obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego.

28. Światowy Dzień Chorego

11 lutego

11 lutego 2020 r. (wtorek), we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, będziemy obchodzić 28. Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji papież Franciszek przygotował orędzie pt. „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię” (Mt 11, 28). W diecezji rzeszowskiej główne obchody odbędą się w Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej o godz. 9.00.

+ Export Events