Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

„Zstąpił z wysokości, by stać się naszym bratem” – rekolekcje adwentowe

5 grudnia , g. 18:30 - 19 grudnia , g. 21:00

Szkoła Nowej Ewangelizacji bł. Pawła VI oraz Wspólnota Dobrego Pasterza przy parafii św. Krzyża w Rzeszowie zapraszają na rekolekcje adwentowe „Zstąpił z wysokości, by stać się naszym bratem”. Odbywać się one będą przez trzy kolejne wtorki Adwentu - 5, 12 i 19 grudnia 2017 r. w parafii św. Krzyża w Rzeszowie. O godz. 18.30 - Eucharystia, następnie katecheza oraz Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rekolekcje poprowadzi ks. Piotr Gnat i ks. Przemysław Jamro.

Dowiedz się więcej »

Dzień Modlitw za ofiary stanu wojennego

13 grudnia

Dzień modlitw za ofiary stanu wojennego

Dowiedz się więcej »

Quo vadis, musica sacra? – konferencja o muzyce kościelnej

14 grudnia , g. 08:30 - 12:30

Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie przy ul. Witolda w Rzeszowie zaprasza na konferencję naukową o muzyce kościelnej pt. „Quo vadis, musica sacra?” Konferencja odbędzie się 14 grudnia 2017 r. (rozpocznie się o godz. 8.30, zakończenie o godz. 12.30). Konferencja ma charakter otwarty, udział jest bezpłatny. Organizatorem konferencji jest ks. dr Lucjan Dyka - prezes Stowarzyszenia Muzyków Kościelnych.

Betlejemskie Światełko Pokoju

17 grudnia , g. 12:00 - 13:00