Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Peregrynacja obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności – plan

26 kwietnia - 17 września

26 kwietnia 2020 r. w katedrze rzeszowskiej rozpocznie się peregrynacja obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności w diecezji rzeszowskiej. Do 17 września 2020 r. obraz nawiedzi 144 parafii.

Plan peregrynacji obrazu Matki Bożej Robotników Solidarności

w diecezji rzeszowskiej

26 kwietnia – 17 września 2020 r.

 

26 kwietnia – Rzeszów, Najświętszego Serca Pana Jezusa (katedra)

27 kwietnia – Ropczyce, Przemienia Pańskiego (fara)

28 kwietnia – Ropczyce, św. Urszuli

29 kwietnia – Ropczyce, św. Anny

30 kwietnia – Ropczyce, św. Barbary

1 maja – Ropczyce, św. Rodziny

2 maja – Ropczyce, św. Michała

3 maja – Sędziszów Młp., Narodzenia NMP

4 maja – Sędziszów Młp., Miłosierdzia Bożego

5 maja – Góra Ropczycka

6 maja – Zagorzyce

7 maja – Zagorzyce Dolne

8 maja – Bystrzyca

9 maja – Nockowa

10 maja – Olchowa

11 maja – Kawęczyn

12 maja – Borek Wielki

13 maja – Kamionka

14 maja – Czarna Sędziszowska

15 maja – Klęczany

16 maja – Będziemyśl

17 maja – Dąbrowa

18 maja – Błędowa Zgłobieńska

19 maja – Bzianka

20 maja – Rzeszów, św. Mikołaja

21 maja – Świlcza

22 maja – Trzciana

23 maja – Mrowla

24 maja – Bratkowice

25 maja – Niwiska

26 maja – Ostrowy Tuszowskie

27 maja – Trzęsówka

28 maja – Kolbuszowa, św. Brata Alberta

29 maja – Domatków

30 maja – Kolbuszowa, Wszystkich Świętych (fara)

31 maja – Cmolas

1 czerwca – Poręby Dymarskie

2 czerwca – Werynia

3 czerwca – Kolbuszowa Górna

4 czerwca – Kupno

5 czerwca – Widełka

6 czerwca – Przewrotne

7 czerwca – Styków

8 czerwca – Wysoka Głogowska

9 czerwca – Głogów Młp., Trójcy Przenajświętszej

10 czerwca – Głogów Młp., św. Józefa

11 czerwca – Budy Głogowskie

12 czerwca – Rogoźnica

13 czerwca – Rudna Wielka

14 czerwca – Zaczernie

15 czerwca – Zaborów

16 czerwca – Glinik Zaborowski

17 czerwca – Żarnowa

18 czerwca – Żyznów

19 czerwca – Krasna

20 czerwca – Wysoka Strzyżowska

21 czerwca – Godowa

22 czerwca – Dobrzechów

23 czerwca – Strzyżów, fara

24 czerwca – Grodzisko

25 czerwca – Pstrągowa

26 czerwca – Nowa Wieś k. Czudca

27 czerwca – Jawornik Niebylecki

28 czerwca – Lutcza

29 czerwca – Gwoźnica Górna

30 czerwca – Niebylec

1 lipca – Blizianka

2 lipca – Baryczka

3 lipca – Wyżne

4 lipca – Babica

5 lipca – Czudec

6 lipca – Rzeszów, bł. W. Findysza

7 lipca – Malawa

8 lipca – Rzeszów, św. Jana Pawła II

9 lipca – Krasne

10 lipca – Strażów

11 lipca – Palikówka

12 lipca – Rzeszów, MB Nieustającej Pomocy

13 lipca – Rzeszów, św. J. Kalasancjusza

14 lipca – Rzeszów, św. J. S. Pelczara

15 lipca – Rzeszów, św. Rocha

16 lipca – Rzeszów, św. Jadwigi

17 lipca – Rzeszów, św. Michała Archanioła

18 lipca – Rzeszów, Opatrzności Bożej

19 lipca – Rzeszów, MB Królowej Polski (os. Matysówka)

20 lipca – Rzeszów, Wniebowzięcia NMP (os. Zalesie)

21 lipca – Rzeszów, Miłosierdzia Bożego

22 lipca – Rzeszów, MB Częstochowskiej

23 lipca – Rzeszów, św. Jacka

24 lipca – Rzeszów, MB Saletyńskiej

25 lipca – Rzeszów, Narodzenia NMP

26 lipca – Rzeszów, św. Judy Tadeusza

27 lipca – Rzeszów, MB Królowej Polski (parafia garnizonowa)

28 lipca – Rzeszów, bł. K. Kózki

29 lipca – Rzeszów, św. Rodziny

30 lipca – Rzeszów, św. Józefa (os. Staromieście)

31 lipca – Trzebownisko

1 sierpnia – Lubla

2 sierpnia – Nowa Wieś k. Rzeszowa

3 sierpnia – Jasionka

4 sierpnia – Stobierna

5 sierpnia – Wólka Podleśna

6 sierpnia – Łukawiec, św. Piotra i św. Pawła

7 sierpnia – Łąka

8 sierpnia – Łukawiec, Miłosierdzia Bożego

9 sierpnia – Terliczka

10 sierpnia – Medynia Głogowska

11 sierpnia – Nienadówka

12 sierpnia – Trzebuska

13 sierpnia – Trzeboś

14 sierpnia – Wólka Niedźwiedzka

15 sierpnia – Górno

16 sierpnia – Łowisko

17 sierpnia – Kamień

18 sierpnia – Mazury

19 sierpnia – Sokołów Młp.

20 sierpnia – Lutoryż

21 sierpnia – Mogielnica

22 sierpnia – Wola Zgłobieńska

23 sierpnia – Niechobrz

24 sierpnia – Zgłobień

25 sierpnia – Zabierzów

26 sierpnia – Kielanówka

27 sierpnia – Rzeszów, św. Józefa (os. Zwięczyca)

28 sierpnia – Boguchwała

29 sierpnia – Rzeszów, św. Huberta

30 sierpnia – Rzeszów, św. Rodziny

31 sierpnia – Rzeszów, św. Wojciecha i Stanisława (fara)

1 września – Rzeszów, Bożego Ciała

2 września – Rzeszów, MB Różańcowej

3 września – Rzeszów, Chrystusa Króla

4 września – Rzeszów, św. Krzyża

5 września – Rzeszów, Wniebowzięcia NMP (os. Śródmieście)

6 wrześnią – Wola Rafałowska

7 września – Chmielnik

8 września – Straszydle

9 września – Lubenia

10 września – Siedliska

12 września – Rzeszów, MB Śnieżnej

13 września – Hermanowa

14 września – Tyczyn

15 września – Kielnarowa

16 września – Błędowa Tyczyńska

17 września – Rzeszów, bł. J. Popiełuszki

Szczegóły

Start:
26 kwietnia
Koniec:
17 września