• To event minęło.

Rubik i Malejonek na Festiwalu Psalmów Dawidowych

24 sierpnia - 3 września

Rzeszów, Markowa i Kolbuszowa – te trzy miejscowości będą gościć artystów Festiwalu Psalmów Dawidowych 24, 25 i 27 sierpnia oraz 2 i 3 września 2017 r.

24 sierpnia o godz. 19.00 odbędzie się koncert w Filharmonii Podkarpackiej – wystąpi Adam Strug z zespołem Monodia Polska, Yaakov Lemer i Menachem Bristowski.

25 sierpnia o godz. 17.00 w Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej wystąpi Adam Strug z zespołem Monodia Polska.

27 sierpnia o godz. 16.00 w kościele parafialnym w Markowej odbędzie się koncert chóru Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie „Psalmodia”.

2 września o godz. 19.00 na Rynku w Rzeszowie wystąpią Mr Pollack i Dariusz Malejonek z zespołem Maleo Reggae Rockers.

3 września o godz. 19.00 na Stadionie Sportowym w Kolbuszowej wystąpi m.in. Piotr Rubik z solistami, chórem i orkiestrą symfoniczną.

Festiwal Psalmów Dawidowych jest nową inicjatywą Fundacji im. Rodziny Ulmów SOAR poświęconą pamięci Polaków ratujących Żydów podczas II wojny światowej oraz żydowskich rodzin ukrywanych przez Polaków. Festiwal ma podkreślić ważność wydarzenia, jakim było otwarcie Muzeum Polaków Ratujących Żydów im. Rodziny Ulmów w Markowej w 2016 roku.

Start:
24 sierpnia